Život v obci

Hlasujte za náš projekt

Gesto pre mestoObec Zákopčie sa zapojila do projektu Gesto pre mesto - Počítačový kútik pre verejnosť.

Obec Zákopčie plánuje zriadiť počítačový kútik v Obecnej knižnici v Zákopčí. Aj napriek tomu, že je to už bežná súčasť knižníc, v našej obci ta tak ešte nie je. Týto projektom by sme chceli získať financie na zakúpenie notebooku s operačným systémom Windows a balíčkom Office, stolíka a stoličky. Počítačový kútik bude slúžiť pre širokú verejnosť. Knižnica bude ponúkať aj individuálne kurzy pre ľudí. ktorí by sa chceli naučiť základy ovládania počítača a internetu.

Podporte tento projekt na: www.gestopremesto.sk

Hlasujete za projekt: Počítačový kútik pre verejnosť na zlepšenie svojho okolia, na ktorý Raiffeisen banka prispeje sumou 1000 € a získajte dobrý pocit.

Kliknite na:

Ďakujeme za Vašu podporu.

plagát - projekt

Príloha