Život v obci

Literárna súťaž - Tajomstvo atramentu

literárna súťažKysucké kultúrne stredisko v Čadci, organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja vyhlásilo literárnu súťaž TAJOMSTVO ATRAMENTU.

Do súťaže sa môže zapojiť každý autor z Kysúc od 15 rokov so svojim prozaickým alebo poetickým dielom, ktoré ešte nebolo publikované. Vyhlásenie súťaže bolo 16. marca 2018 a uzávierka pre prihlásenie sa do súťaže a zasielanie súťažných prác je 16. júl 2018. Slávnostné vyhlásenie výsledkov sa uskutoční 14. septembra 2018. Víťazné práce budú zverejnené na webovej a facebookovej stránke Kysuckého kultúrneho strediska v Čadci a v regionálnych novinách. Tešíme sa na všetky literárne diela!

Všetky potrebné informácie nájdete na novej webovej stránke www.kulturnekysuce.sk.

Prihláška do súťaže

Propozície - Tajomstvo atramentu