Obsah

Život v obci

Zisťovanie o príjmoch a životných podmienkach domácností

Typ: ostatné
Slovenská republika sa prostredníctvom Štatistického úradu SR zapojila do realizácie Zisťovania o príjmoch a životných podmienkach domácností (EU SILC) v rámci projektu európskych štatistických zisťovaní.
Na Slovensku bolo do zisťovania pre rok 2018 vybraných viac ako 320 obcí, medzi nimi aj naša obec. Do zisťovania je zaradených cca 6700 domácností.

Zisťovanie sa uskutoční od 9. apríla do 26. júna 2018.

V tomto období vybrané domácnosti v našej obci navštívi pracovník poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa v domácnostiach osobitným poverením. Všetky informácie a názory, ktoré v rámci tohto zisťovania domácnosti poskytnú, sú chránené, nezverejňujú sa a slúžia výlučne pre potreby štátnej štatistiky. Ochranu dôverných údajov upravuje zákon č. 540/2001 Z. z. o štátnej štatistike. Za ochranu dôverných údajov zodpovedá Štatistický úrad SR. Podrobnejšie informácie sa môžete dozvedieť na stránke ŠÚ SR na adrese www.statistics.sk alebo telefonicky na t.č.: 041/5113210 - Ing. Alena Babíková.

 

 list Štatistického úradu SR


Príloha

Vytvorené: 9. 4. 2018
Posledná aktualizácia: 9. 4. 2018 10:26
Autor: Správce Webu