Obsah

IV. ročník O pohár Fedora Flašíka

V nedeľu 21. júla 2013 sa konal v obci Zákopčie už IV. ročník futbalového turnaja O putovný pohár Fedora Flašíka.

V nedeľu 21. júla 2013 sa konal v obci Zákopčie už IV. ročník futbalového turnaja O putovný pohár Fedora Flašíka. Je nám však ľúto, že sa podujatia nemohol zúčastniť samotný Fedor Flašík, ktorý výrazne pomohol s uskutočnením tohto turnaja, za čo mu patrí veľká vďaka. Podujatie otvoril starosta obce Zákopčie Ing. František Hažík a predseda TJ Slávia Zákopčie Ing. Peter Ščurik. V prestávke pred finálovým zápasom si zahrali starí páni zo Zákopčia proti Ex - futbalistkám z Čadce - Čadbus a starí páni z Oščadnice. Víťazom turnaja sa stal a putovný pohár získal Tatran Oščadnica, na druhom mieste skončilo mužstvo FK Čadca B Horelica. Domáce mužstvo TJ Slávia Zákopčie získalo bronz a na štvrtom mieste skončil ŠK Javorník Makov. Najlepším hráčom turnaja sa stal Pavol Janščo, ktorý obdržal trofej zlatú kopačku a najlepším brankárom bol Martin Rovňaník z TJ Slávia Zákopčie.