Ako premávajú autobusy SAD Žilina od 19. apríla 2021

autobusová dopravaVďaka zlepšeniu epidemiologickej situácie na celom území Slovenskej republiky dochádza postupne k uvoľňovaniu zavedených opatrení proti šíreniu ochorenia COVID19. Jedným z týchto opatrení je aj otvorenie materských a základných škôl (I. stupeň + ôsmy a deviaty ročník mimo čiernych okresov).

Na základe týchto skutočností a najmä v záujme zabezpečenia dochádzania žiakov a zamestnancov do materských a základných škôl, bude od 19.04.2021 (pondelok) prímestská autobusová doprava prevádzkovaná v režime ako počas pracovných dní a dní školského vyučovania, zároveň budú pozastavené spoje, ktoré nie sú potrebné pre zabezpečenie dochádzania žiakov a zamestnancov týchto škôl a školských zariadení (covid školský automat).

Cestujúcim odporúčame, aby si overili každý jeden spoj na webových stránkach, kde nájdu aktuálne spoje, ktoré premávajú na: www.cp.sk

Zoznam vybraných spojov, ktoré nebudú prevádzkované od 19.4.2021, je už zverejnený na webovom sídle dopravných spoločností SAD Žilina, a.s. https://www.sadza.sk/aktualita/808-ako-premavaju-autobusy-sad-zilina-od-19--aprila/

Zdroj: SAD Žilina

Vytvorené: 16. 4. 2021