Elektronické sčítanie obyvateľov bolo ukončené

sčítanie obyvateľovV obci Zákopčie sa ku dňu 01.04.2021 elektronicky sčítalo 92,57 % obyvateľov, t.j. 1656 osôb.

Všetkým obyvateľom, ktorí ste sa sčítali elektronicky a pomohli so sčítaním aj svojim blízkym, vyslovujeme úprimné poďakovanie za zodpovedný prístup k tejto povinnosti.

Termín asistovaného sčítania, pre tých, ktorí sa sčítať nemohli, nevedeli, alebo nestihli, bude zverejnený po oznámení ŠU SR. Bude určený samostatne pre konkrétny okres na základe aktuálnej pandemickej situácie a bude trvať 6 týždňov, celkové ukončenie sčítania v celej SR bude 31.10.2021.

Počas asistovaného sčítania nesčítaná osoba osobne navštívi kontaktné miesto sčítania.

Kontaktným miestom pre obec Zákopčie je Obecný úrad, 023 11 Zákopčie, Stred 824,

t.č.: 041/43 44 139

Prevádzková doba kontaktného miesta bude dodatočne zverejnená.

1. Stacionárny asistent na kontaktnom mieste.

Sčítajte sa s pomocou stacionárneho asistenta sčítania na kontaktnom mieste v obci. Sčítajte sa sami, alebo s pomocou stacionárneho asistenta.

2. Mobilný asistent, o ktorého požiadate telefonicky.

Sčítajte sa s pomocou mobilného asistenta sčítania, ktorý Vás navštívi doma, v prípade, že o takúto službu požiadate.

Pri telefonickom nahlasovaní požiadavky na mobilného asistenta uvediete Vaše meno a priezvisko, adresu, na ktorej Vás má mobilný asistent navštíviť a telefónne číslo, aby si mobilný asistent mohol s Vami dohodnúť termín a čas návštevy.

Viac na: www.scitanie.sk

Vytvorené: 7. 4. 2021