Elektronické sčítanie obyvateľov Slovenska končí 31.3.2021

logo sčítanie

Žiadame občanov, ktorí sa ešte nesčítali, aby tak urobili čo najskôr. Deti sčítajú ich rodičia alebo zákonný zástupca.

Rodičia zabúdajú sčítať svoje deti. Keď rodičia zadajú počet detí, s ktorými bývajú alebo zadajú počet narodených detí, to neznamená, že ich automaticky sčítali.

Treba každé dieťa sčítať samostatne podľa jeho rodného čísla pri prihlásení do formulára.

Vážení obyvatelia, pomôžte so sčítaním sa svojim príbuzným alebo blízkym, ktorí si nevedia poradiť s elektronickým sčítaním, ak Vás o to požiadajú.

K dnešnému dňu 25.3.2021 sa v našej obci sčítalo 84,46 %, čo je 1 511 obyvateľov.

Sčítate sa na stránke: www.scitanie.sk

Dátum vloženia: 25. 3. 2021 12:57
Dátum poslednej aktualizácie: 25. 3. 2021 13:21