Obsah

Letný domček v oddychovej zóne

Typ: ostatné
V uplynulých dňoch bola v zóne oddychu realizovaná stavba letného domčeka.

Tento projekt, ako aj samotná realizácia, sa uskutočnili aj vďaka finančnej podpore Žilinského samosprávneho kraja z dotačného programu „Regionálne dotácie“ pre rok 2021. Pevne veríme, že tento domček splní svoj účel a bude slúžiť nie len deťom, ale aj dospelým obyvateľom našej obce. 

Podporené projekty v roku 2021

Projekt: ,,Letný domček v oddychovej zóne v Zákopčí pre voľnočasové aktivity“

Realizované s finančnou podporou

Žilinského samosprávneho kraja

Žilinský samosprávny kraj  ako poskytovateľ dotácie sa podieľa na financovaní spoločných úloh na zlepšenie života obyvateľov a rozvoja územia kraja.

Na základe výzvy na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z dotačného programu Regionálne dotácie z vlastných príjmov Žilinského samosprávneho kraja na rok 2021 č. 1/2021 získala obec Zákopčie dotáciu na projekt s názvom:

,, Letný domček v oddychovej zóne v Zákopčí pre voľnočasové aktivity“

vo výške  3 000 ,- EUR

Touto poskytnutou dotáciou sme mohli aj v našej obci vybudovať celodrevený altán zo smrekového masívu s lavicami, strechou a okapmi na zámkovej dlažbe s obrubníkmi na trávenie voľného času pre obyvateľov.


 


Vytvorené: 19. 11. 2021
Posledná aktualizácia: 13. 12. 2021 08:41
Autor: Správce Webu