Nové opatrenia - mimoriadna zmena CP v prímestskej autobusovej doprave od 19.3.2020 - sobotný režim

autobusová dopravaV súvislosti s vyhlásením mimoriadnej situácie na území Slovenskej republiky vládou SR, s cieľom zabránenia šírenia ochorenia COVID-19, Žilinský samosprávny kraj pristupuje k ďalším opatreniam, a to k ďalšej mimoriadnej zmene cestovných poriadkov v prímestskej autobusovej doprave, ktorú prevádzkujú dopravné spoločnosti Slovenská autobusová doprava Žilina, a.s. a ARRIVA Liorbus, a.s., Ružomberok.
S platnosťou od 19.3.2020 do odvolania (zatiaľ je predpoklad do 27.3.2020) budú spoje prímestskej autobusovej dopravy premávať ako v sobotu v celom Žilinskom kraji. (to znamená, že budú prevádzkované iba spoje, ktoré premávajú denne (čiže sú bez znamienka) a tie, ktoré premávajú v sobotu.).

Vytvorené: 20. 3. 2020
Posledná aktualizácia: 20. 3. 2020 10:50