Obecný úrad v Zákopčí bude opäť otvorený pre verejnosť

erb obce ZákopčieVďaka zlepšujúcej sa epidemiologickej situácii v okrese Čadca bude opäť otvorený Obecný úrad v Zákopčí pre verejnosť od stredy 14. apríla 2021.

Pred osobnou návštevou sa však naďalej uprednostňuje telefonická, elektronická, prípadne písomná komunikácia s pracovníkmi úradu.

Vstup do budovy obecného úradu bude umožnený len návštevníkom, na ktorých sa vzťahujú výnimky podľa platnej vyhlášky, alebo ktorí sa preukážu niektorým z nasledovných dokladov:

• Potvrdením o negatívnom výsledku testu na ochorenie COVID-19 s platnosťou podľa regionálnej charakteristiky COVID automatu (táto povinnosť platí aj pre osoby staršie ako 65 rokov),
  • Potvrdením o prekonaní ochorenia nie starším ako 3 mesiace,
  • Dokladom o zaočkovaní proti ochoreniu COVID-19 aj druhou dávkou vakcíny, pričom od tohto očkovania uplynulo aspoň 14 dní.

Každý návštevník je povinný rešpektovať prijaté protiepidemiologické opatrenia, dodržiavať hygienické opatrenia, najmä mať prekryté horné dýchacie cesty respirátorom, dezinfikovať si ruky a dbať na dvojmetrový odstup.

Vytvorené: 13. 4. 2021
Posledná aktualizácia: 13. 4. 2021 11:38