Obnova vojnového hrobu na cintoríne

po obnoveVďaka schválenému projektu na obnovu vojnových hrobov bola poskytnutá obci finančná podpora z rozpočtovej rezervy predsedu vlády Slovenskej republiky.

Na základe tejto finančnej podpory obec mohla obnoviť vojnový hrob dvoch neznámych sovietskych partizánov padlých v našej obci v 2. svetovej vojne. V tomto mesiaci sa toto dielo podarilo úspešne ukončiť, čo mňa osobne veľmi teší, nakoľko si v dnešných dňoch pripomíname 77. výročie SNP. Som presvedčený, že toto pietne miesto si to naozaj po dlhých rokoch zaslúžilo.

Ján Slaninák

starosta obce