OZNAM o zavedení donáškovej služby pre ohrozenú skupinu našich občanov

nákup domov

Od dnes t.j. 17.03.2020 bude obec Zákopčie zabezpečovať rozvoz nákupov potravín a hygienických potrieb pre ohrozenú skupinu našich občanov (dôchodcov, bezvládnych). Nahlásiť záujem o túto službu je možné v pracovných dňoch v čase od 8:00 do 11:00 hod. na telefónnom čísle 0910271159.

Nahlasujte svoje nákupné požiadavky a taktiež -  svoje meno, adresu a telefonický kontakt. Táto služba nezahŕňa nákup alkoholických nápojov.
Dobrovoľníci obecného úradu v popoludňajších hodinách tovar rozvezú.                                  Na základe pokladničného bloku im občania nákup preplatia.

Za samotný rozvoz sa neplatí.
Zároveň Vás žiadame, aby ste túto službu nezneužívali!

Dátum vloženia: 17. 3. 2020 9:11
Dátum poslednej aktualizácie: 17. 3. 2020 9:22