Pomoc obetiam trestných činov

pomoc obetiamMinisterstvo vnútra SR v každom krajskom meste vytvorilo informačné kancelárie pre obete trestných činov. Ak sa cítite byť obeťou, sú Vám BEZPLATNE A DISKRÉTNE poskytnuté základné informácie a usmernenia.

V Žilinskom kraji informačná kancelária sídli na ulici Janka Kráľa 4, 010 01 Žilina. Jej zamestnancov je možné kontaktovať telefonicky na čísle 041/511 74 25, e-mailom na všeobecnej adrese pomocobetiam@minv.sk, poštou alebo osobne na vyššie uvedenej adrese v čase otváracích hodín okresného úradu. Klientom sú tiež k dispozícii bezplatné konzultácie prostredníctvom on-line chatovej poradne dostupnej na stránke www.prevenciakriminality.sk v pravom spodnom rohu.

Všetky informácie a kontakty sú dostupné na web stránke: www.prevenciakriminality.sk

Doplnkové informácie môžete nájsť aj na Facebooku: prevenciakriminality

Obete trestných činov - mapa

Obete trestných činov - mapa, ikony