Obsah

TESTOVANIE V OBCI - Predbežná informácia

Typ: ostatné
erb obce ZákopčiePodľa predbežných informácií sa testovanie opäť zopakuje aj tento víkend. Testovanie bude slúžiť zároveň aj pre zákonných zástupcov detí navštevujúcich MŠ a ZŠ (1. stupeň), ako aj pre maturantov. Testovať sa môžu prísť aj obyvatelia našej obce, počet testovaných osôb je však obmedzený.

Odberné miesto bude v Kultúrnom dome u Tarabov, testovať sa bude iba v sobotu 6.2.2021 v čase od 12:00 do 15:00 hod. pre žiakov a zákonných zástupcov a v čase od 15:00 do 19:00 hod. sa budú môcť otestovať ostatní obyvatelia našej obce..

O ďalších podrobnostiach budeme vopred informovať prostredníctvom miestneho rozhlasu, webovej stránky a sociálnej siete. 

Zoznam antigénových testovacích miest nájdete: TU

Testovacie miesta v Čadci: TU

 


Vytvorené: 5. 2. 2021
Posledná aktualizácia: 5. 2. 2021 09:54
Autor: Správce Webu