Uvítanie detí do života 2021

Dňa 7. júna 2021 privítal starosta obce Zákopčie Ján Slaninák v spoločenskej sále všetkých rodičov a ich najmenšie ratolesti, ktorí prijali pozvanie na tradičnú slávnosť spoločného uvítania detí do života narodených v roku 2020.

Milé slová a príjemný kultúrny sprievod spolu s veľkými aj malými hosťami boli opäť zárukou skvelej atmosféry, ktorá sa, za dodržania všetkých epidemiologických opatrení, prelínala celým priebehom stretnutia. Na tohtoročnom uvítaní novorodeniatok sme tak slávnostne uviedli do života 18 detičiek, z toho deväť dievčat a deväť chlapcov. Všetci oslávenci dostali pekný darček v podobe poukážky na nákup spolu s pamätným listom a mamičky určite potešil voňavý kvet. Deti z materskej školy im tiež darovali malý darček. O pekný program sa postarali deti z materskej školy a detský folklórny súbor Studnička zo Zákopčia. Prajeme detičkám ten najlepší vstup do života a rodičom veľa radosti a čím menej starostí.

Uvítanie prebehlo v súlade s platnými hygienickými opatreniami pre okres Čadca.

Ďakujeme za návštevu.

Dátum vloženia: 8. 6. 2021 8:51