Výdaj kníh cez okienko od 1.3.2021

výdaj kníhVážení čitatelia, oznamujeme Vám, že v súlade s tzv. COVID AUTOMATOM si od 1.3.2021 budete môcť v Obecnej knižnici v Zákopčí vyzdvihnúť svoje vopred objednané knihy.
Vybavíme samozrejme aj čitateľov, ktorí nemajú možnosť objednať si knihy vopred.

Podmienky prevádzky Obecnej knižnice v Zákopčí platné od 1.3.2021

1. Podmienky vstupu do vestibulu knižnice:

• do knižnice budete môcť vstúpiť len na základe výnimiek zo zákazu v zmysle aktuálne platných vyhlášok Úradu verejného zdravotníctva SR,

• čitatelia a návštevníci knižnice sa pri vstupe do budovy preukážu relevantným dokladom o negatívnom výsledku testu na Covid-19 nie starším ako 7 dní,

• vstup do vestibulu knižnice je možný len s prekrytými hornými dýchacími cestami (rúško, šál, šatka, atď.),

• pri vstupe do vestibulu knižnice je potrebné si aplikovať dezinfekciu na ruky,

• počas čakania na výdaj kníh je potrebné udržiavať odstup 2 m,

• vstup bude možný naraz len 1 osobe.

2. Poskytované služby - Vrátenie kníh:

• možnosti vrátenia kníh vo vestibule knižnice pracovníkovi knižnice

• všetky vrátené knihy budú dezinfikované a umiestnené do karantény.

3. Požičiavanie kníh a časopisov.

• výdajné miesto bude umiestnené vo vestibule knižnice,

• môžete si vyzdvihnúť knihy a časopisy, ktoré si objednáte minimálne deň vopred:

e-mailom: obecna.kniznica@zakopcie.sk, telefonicky na č.: 0910 644 354 alebo počas pracovných dní v pondelok od 8:30 do 16:30 hod., streda a piatok od 7:30 do 15:30 hod.

Objednávka odloženia je bezplatná.

Prosíme Vás, aby ste rešpektovali nové podmienky prevádzky knižnice. Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na stretnutie.

Vytvorené: 1. 3. 2021
Posledná aktualizácia: 1. 3. 2021 12:05