Z dôvodu zhoršujúcej sa epidemiologickej situácie bude obecný úrad ZATVORENÝ

erb obce Zákopčie

Vážení občania,
Obec Zákopčie Vám oznamuje, že z dôvodu zhoršujúcej sa epidemiologickej situácie bude Obecný úrad a jeho úseky t.j. aj stavebný úrad pre verejnosť až do odvolania ZATVORENÝ.

Z toho dôvodu Vás žiadame, aby ste v týchto dňoch nenavštevovali úrad a v prípade nevyhnutnosti komunikovali s pracovníkmi úradu telefonicky na 041/4344139, e-mailom na: obec@zakopcie.sk

Vybavovanie agendy je zabezpečené tak, že zamestnanci budú pracovať v obmedzenom režime, kontaktovať ich môžete telefonicky, elektronickou formou alebo písomne.

Kontakty:

Obecný úrad – 041/4344139, e-mail: obec@zakopcie.sk

Starosta obce – Ján Slaninák, 0911 270 159, e-mail: jan.slaninak@zakopcie.sk

Úradné záležitosti si môžete aj naďalej vybaviť: poštou, telefonicky

Ďakujeme za pochopenie.

Ján Slaninák

starosta obce

Zároveň žiadame obyvateľov obce, aby pristupovali k danej situácii so zodpovedajúcou vážnosťou, konali s rozvahou a správali sa racionálne.

Dátum vloženia: 8. 3. 2021 8:47
Dátum poslednej aktualizácie: 8. 3. 2021 8:53