Zakopecká atletika - Skok do diaľky 2021

Dňa 15. júla 2021 sa v športovom areáli futbalového ihriska uskutočnila súťaž v skoku do diaľky. V iskrivej atmosfére podávalo 44 súťažiacich výborné výkony.

Medzi súťažiacimi boli nielen domáci Zákopčania, ale napr. aj dovolenkári z Bratislavy, či Prahy, čím podujatie nečakane získalo aj medzinárodný význam.

Víťazmi v jednotlivých kategóriách sa stali:

Sabinka Špitová - 198 cm

Amelia Hardy - 289 cm

Veroniká Janíková - 344 cm

David Magát - 229 cm

Nataniel Bučko - 369 cm

Matúš Olešňaník - 489 cm

Výborný výkon Matúša Olešňaníka zároveň znamenal stanovenie nového rekordu pieskoviska na nečakanej úrovni cm.

Chceli by sme sa poďakovať všetkým súťažiacim, divákom, spoluorganizátorom a nášmu pánovi starostovi za výbornú spoluprácu a príjemné strávenie športového popoludnia.

ĎAKUJEME.

Ing. Tomáš Cabúk