Deň detí 2023

Krásne počasie, skvelá nálada a úsmevy na tvárach našich ratolestí, taký bol Deň detí v Zákopčí.

Na futbalovom ihrisku u Fľašíka sa v nedeľu 28. mája 2023 uskutočnilo podujatie pri príležitosti Dňa detí, na ktoré zavítali nielen tí najmenší, ale aj ich mamy, otcovia aj starí rodičia. Pre deti bol pripravený nafukovací a skákací hrad, množstvo súťaží o sladké odmeny, ktoré pripravili členovia TJ Slávia Zákopčie a Dobrovoľného hasičského zboru Zákopčie a mimoriadne atraktívna bola pre deti jazda v hasičskom aute a ešte viac v hasičských štvorkolkách. Všetci si pomaškrtili na palacinkách, ktoré tradičné pripravoval starosta obce Ján Slaninák, nechýbali chutné hot-dogy a osviežujúca čapovaná kofola. Pri odchode obdržalo každé dieťa ako pozornosť malý balíček so sladkosťami. Touto cestou chceme poďakovať každému, kto sa zúčastnil na príprave a organizácií tohto podujatia a pomohol tak vyčariť úsmev na tvári našich ratolestí a to: starostovi obce Jánovi Slaninákovi, poslancom Obecného zastupiteľstva, zamestnancom Obecného úradu, členom TJ Slávia Zákopčie, Dobrovoľného hasičského zboru Zákopčie, Dobrovoľného hasičského zboru Raková, Hasičského a záchranného zboru v Čadci, zvukárovi, kuchárom a sponzorom: pani Marcele Špilákovej, Jánovi Šurhaňákovi, Agro Zuzana Staškov.

(zdroj foto: Obec Zákopčie, Richard Kučák)

Dátum vloženia: 29. 5. 2023 12:43
Dátum poslednej aktualizácie: 29. 5. 2023 15:38