Elektronické sčítanie obyvateľov bude dňom 31.3.2021 ukončené

sčítanie obyvateľovKu dňu 30.3.2021 je sčítaných takmer 90% obyvateľov obce Zákopčie. Prosíme, využite tieto posledné 2 dni, aby ste sčítali seba, svoje deti a pomohli sa sčítať svojim príbuzným.

Medzi tými, ktorí sa ešte nesčítali, je veľa rodín, kde je sčítaný iba jeden rodič, prípadne rodičia bez detí. Preto znova pripomíname, že je potrebné vyplniť elektronický formulár, pre každé jedno rodné číslo samostatne!!! Napr. ak je v rodine otec, mama a 2 deti – vypĺňajú sa 4 elektronické formuláre. Keď rodičia zadajú počet detí, s ktorými bývajú alebo zadajú počet narodených detí, neznamená to, že ich sčítali!

Ďalšou skupinou môžu byť dospelí občania, ktorí momentálne žijú mimo obce Zákopčie, ale naďalej tu majú trvalý alebo prechodný pobyt.

Nezabudnite po vyplnení formulára a jeho zhrnutí ODOSLAŤ formulár a následne sa odhlásiť.

Ďakujeme všetkým občanom za spoluprácu!

Sčítate sa na www.scitanie.sk

sčítanie k 30.3.2021