Výjazdová očkovacia skupina

očkovanieŽilinský samosprávny kraj, ako realizátor výjazdového očkovania v Žilinskom kraji po dohode s OÚ Žilina pripravuje výjazdovú očkovaciu skupinu.

Obec Zákopčie z tohto dôvodu žiada obyvateľov obce Zákopčie, ktorí majú vo svojom okolí starších alebo imobilných príbuzných a mali by záujem o očkovanie výjazdovou očkovacou skupinou, aby nahlásili tieto osoby osobne na Obecný úrad Zákopčie. Pri hlásení osôb do zoznamu je potrebné uviesť meno a priezvisko, kontakt. Takto pripravený zoznam si následne výjazdová očkovacia skupina stiahne v elektronickej podobe a nahrá do informačného systému, pomocou ktorého budú výjazdovo vakcinovať. Tým pádom nebude potrebné priamo na mieste vypĺňať údaje o zaočkovaných osobách, čím sa skráti čas potrebný na evidenciu vakcinovaných.

Vytvorené: 8. 6. 2021
Posledná aktualizácia: 8. 6. 2021 07:45