Výzva rodičom - uplatnenie si bezplatných obedov v školskej jedálni

bezplatné obedyObec Zákopčie ako zriaďovateľ Základnej školy Zákopčie oznamuje zákonným zástupcom dieťaťa informácie k poskytnutiu bezplatných obedov v školskom roku 2021/2022...

K poskytovaniu dotácie na podporu výchovy k stravovacím návykom dieťaťa /ďalej len "dotácia na stravu"/ v školskom roku 2021/2022 - bezplatné obedy - je zákonný zástupca dieťaťa povinný predložiť na Obecný úrad Zákopčie - odd. sociálne /Mgr. Halušková/ v termíne od 19.07.2021 - do 30.07.2021 následovné potvrdenia:

- potvrdenie, že dieťa žije v domácnosti, ktorej sa poskytuje pomoc v hmotnej núdzi /takéto potvrdenie vystaví Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca/

- potvrdenie, že dieťa žije v domácnosti, ktorej príjem je najviac vo výške sumy životného minima /takéto potvrdenie vystaví po prepočte príjmov Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca/,

- čestné vyhlásenie o neuplatnení nároku na sumu daňového zvýhodnenia na vyživované dieťa /tlačivo je k dispozícií na Obecnom úrade Zákopčie - odd. sociálne alebo k stiahnutiu na konci tohto oznámenia/

Táto výzva sa týka len rodičov, ktorí majú v starostlivosti dieťa, nie sú SZČO, nie sú zamestnaní a ich deti navštevujú Základnú školu Zákopčie č. 957 a deti sú vo veku od 6 do 15 rokov.

Kontakt: 041/ 43 44 139, klapka 105 - oddelenie sociálne

Email: obec@zakopcie.sk

Čestné vyhlásenie o neuplatnení nároku na sumu daňového zvýhodnenia na vyživované dieťa

Príloha