1. ročník Plesu obce Zákopčie 2020

V sobotu 15. februára 2020 sa Kultúrnom dome u Tarabov uskutočnil 1. ročník Plesu obce Zákopčie.
Počas príchodu privítal všetkých hostí starosta obce Zákopčie Ján Slaninák a ľudová hudba Kamenčan zo Zákamenného, ktorá vyplňovala svojím programom aj všetky prestávky počas plesu.

Ples slávnostne otvoril starosta obce Zákopčie Ján Slaninák, moderátorom večera bol Dominik Slaninák. O skvelú zábavu, ktorá trvala až do rána, sa postaral DJ Banderas zo Skalitého.
Pozvanie na ples medzi inými prijali starosta obce Podvysoká JUDr. Ján Opial s manželkou, starosta obce Vysoká nad Kysucou Mgr. Anton Varecha s manželkou, starostka obce Klubina Mgr. Božena Poliačková, starosta obce Zborov nad Bystricou PaedDr. Juraj Hlavatý a plesu sa zúčastnila aj zástupkyňa primátora mesta Čadca Mgr. Xénia Šurhaňáková.

Dátum vloženia: 17. 2. 2020 10:19
Dátum poslednej aktualizácie: 17. 2. 2020 10:55