Deň rodiny 2022

V Kultúrnom dome u Tarabov sa v nedeľu 15. mája, pri príležitosti Dňa rodiny, stretli mamy, babky a celé rodiny.

Prišli si užiť kultúrny program, ktorý s láskou nacvičili ich ratolesti. Pri príchode boli obdarené malou pozornosťou z dielne ŠKD pod vedením p. Anny Cabukovej.

V úvodnom príhovore vyzdvihol starosta obce Ján Slaninák význam slov mama, otec, ktorí pri výchove detí vynakladajú obrovské úsilie a v mene tohto poslania obetujú nielen svoj voľný čas, ale aj svoje zdravie, ba i vlastný život. V závere svojho príhovoru starosta vyslovil krásnu myšlienku, že rodina je sila, ktorá nás vždy podporí, preto si ju treba vážiť.

Deti z materskej a základnej školy Zákopčie pripravili pásmo piesní, scénok, tanca a básni. Program svojím vystúpením spestril Detský folklórny súbor Studnička.

Na záver sa prihovorila všetkým účinkujúcim a prítomným riaditeľka Základnej školy Zákopčie Mgr. Gabriela Plačková, ktorá zároveň poďakovala všetkým, ktorí pomáhali pri príprave tohto podujatia, starostovi obce, pedagógom, zvukárovi a dobrovoľným hasičom od Tarabov.

Pri odchode mal starosta pripravené pre každú mamu a starú mamu milé prekvapenie v podobe kvetu a na cestu domov ponúkol aj koláčik.

Dátum vloženia: 16. 5. 2022 10:55
Dátum poslednej aktualizácie: 16. 5. 2022 11:14