Deň rodiny 2023

V Kultúrnom dome u Tarabov sa 14. mája 2023 pri príležitosti Dňa rodiny stretli mamy, babky a celé rodiny.

Prišli si užiť kultúrny program, ktorý s láskou pripravili deti z materskej školy, žiaci 1.- 4. ročníka základnej školy a celý program otvorilo vystúpenie Detského folklórneho súboru Studnička. V úvodnom príhovore vyslovil starosta obce Ján Slaninák krásnu myšlienku, že rodina je sila, ktorá nás vždy podporí, preto si ju treba vážiť. Na záver sa prihovorila všetkým účinkujúcim a prítomným riaditeľka Základnej školy Zákopčie Mgr. Gabriela Plačková, ktorá zároveň poďakovala všetkým, ktorý pomáhali pri príprave dnešného podujatia, starostovi obce, pedagógom, zvukárovi a hasičom od Tarabov.

Pri odchode mal starosta pripravené pre každú mamu a starú mamu milé prekvapenie v podobe kvetu, perníkového srdiečka a na cestu domov ponúkol aj koláčik.

Dátum vloženia: 15. 5. 2023 11:05
Dátum poslednej aktualizácie: 15. 5. 2023 11:24