Deň učiteľov 2023

Na Slovensku a Česku oslavujeme Deň učiteľov od roku 1955. 28. marec pritom nie je náhodný. V tento deň si totiž pripomíname výročie narodenia Jana Amosa Komenského.

Pri príležitosti "DŇA UČITEĽOV" ďakujem všetkým pedagógom a všetkým zamestnancom Základnej a Materskej školy v Zákopčí, ktorí sa rozhodli venovať svoj profesionálny potenciál, znalosti, ale aj srdce práci, ktorá vychováva budúcu vedomostnú spoločnosť a prajem Vám veľa zdravia, pracovného elánu, tvorivých síl a životného optimizmu.

Motto: "Jeden deň s dobrým učiteľom je viac ako tisíc dní usilovného samoštúdia."

J.A. Komenský

Ján Slaninák