Nové priestory pošty v Zákopčí

pošta ZákopčiePošta v Zákopčí sa od 30.09.2021 môže pochváliť novými priestormi, ktoré vznikli rekonštrukciou bývalého zdravotného strediska.

Rekonštrukcia tejto obecnej budovy bola realizovaná obcou. Za prítomnosti starostu obce Jána Slanináka, poslancov obecného zastupiteľstva, hlavného kontrolóra obce, manažérky pôšt Čadca Ing. Adriány Kyzekovej, referentky nájomnej agendy Mgr. Tatiany Blchovej a pracovníčok pošty bola pobočka pošty v Zákopčí dňa 29.09.2021 slávnostne odovzdaná do prevádzky. Zámerom obce bolo skvalitnenie služieb hlavne našim občanom, ako i návštevníkom, lepšia dostupnosť a neposlednom rade po vzájomnej zhode s predstaviteľmi Slovenskej pošty aj vytvorenie nových priaznivých pracovných podmienok pre samotné pracovníčky tejto pobočky.

Všetci zúčastnení nemali na tvári nasadené respirátory iba v nevyhnutný čas počas fotografovania a konzumácie občerstvenia.

Vytvorené: 29. 9. 2021
Posledná aktualizácia: 1. 10. 2021 08:51