Nový školský rok 2019/2020 MŠ v Zákopčí s rozšírenými priestormi

Starosta obce Ján Slaninák spolu s Obecným zastupiteľstvom schválili zámer priestorového rozšírenia MŠ v Zákopčí. Hlavným dôvodom bolo vyhovieť požiadavkám rodičov o prijatie čo najväčšieho počtu detí a teda vyriešiť dlhšie pretrvávajúci problém.

Časť priestorov bola zrekonštruovaná a zároveň rozšírená o nové priestory. V súčasnej dobe nová trieda s poldennou prevádzkou vyhovuje kapacitne pre 22 detí. Momentálne škôlku navštevuje 50 detí. Pri otvorení nových priestorov sa starosta obce Ján Slaninák vyjadril, že aj do budúcna sa bude obec snažiť vytvárať priaznivé podmienky pre rodiny s deťmi. Tejto milej udalosti sa zúčastnili aj poslanci Obecného zastupiteľstva, vedenie MŠ ako aj samotní rodičia novoprijatých detí.

Vytvorené: 17. 9. 2019
Posledná aktualizácia: 17. 9. 2019 07:52