Nultý ročník Zakopeckej cezpoľnej 20- tky

V sobotu 7. septembra 2019 sa uskutočnil nultý ročník amatérskeho behu Zakopecká cezpoľná 20-tka v celkovej dĺžke 20 700 m, ktorý organizovala Obec Zákopčie. Behu sa zúčastnilo 40 pretekárov.

V kategórii mužov s časom 1:25:07 dobehol ako prvý Štefan Štefina, na 2. mieste skončil Ján Jurčík (1:25:36) a 3. miesto obsadil Michal Mikula (1:32:30). Z kategórie žien bola najlepšou Danka Vorková s výsledným časom 1:44:42 pred Ivanou Gajdošíkovou (1:45:41) a na 3. mieste sa umiestnila Denisa Zemaníková (1:51:00).
V kategórii najlepší Zákopčan s časom 1:55:44 dobehol do cieľa Matúš Olešňaník.

Najstarším pretekárom bol Anton Šuška a najmladším účastníkom behu Tomáš Valárik.
Obec Zákopčie zároveň ďakuje všetkým, ktorí sa podieľali na organizácii a zabezpečovali bezproblémový priebeh celého podujatia a to: hlavnému sponzorovi Šurík s.r.o - stavebná spoločnosť, sponzorom: Autoprofit Čadca s.r.o., Vilija - Kysucké pekárne a.s., Novatech s.r.o. Čadca, Mišmax s.r.o Zákopčie, Bukov - veľkoobchod ovocie zelenina, Hotel Severka Zákopčie, Poľovnícka spoločnosť Zákopčie,
mediálnym partnerom: mojekysuce.sk, InfoZákopčie
Zvlásť poďakovanie patrí zdravotníkom z K-9 TRAINING CENTER Žilina, Dobrovoľnému hasičskému zboru Zákopčie - Ústredie a Dobrovoľnému hasičskému zboru Zákopčie - Tarabov.

Dátum vloženia: 9. 9. 2019 11:48
Dátum poslednej aktualizácie: 9. 9. 2019 12:20