Obsah

Oddychová zóna v obci Zákopčie

Typ: ostatné
Vizualizácia oddychovej zónyObec Zákopčie chce touto cestou informovať občanov a návštevníkov obce o začatí realizovania nového zámeru vybudovania centrálnej oddychovej zóny v našej obci. Tento nový priestor bude slúžiť celej širokej verejnosti od malých deti až po seniorov.

Súčasťou bude detské ihrisko, fitness zóna, altánok a oddychový park. Celý projekt bude vystavaný po jednotlivých etapách. Projekt je financovaný z časti z vlastných zdrojov a z mimorozpočtových finančných dotácii. V súčasnej dobe sa realizujú práce podporené VÚC Žilina a Úradom vlády SR.

Veríme, že zámer tohto projektu bude viesť k skvalitneniu každodenného života v našej obci.

 

 

 


Vytvorené: 8. 10. 2019
Posledná aktualizácia: 8. 10. 2019 08:26
Autor: Správce Webu