Odovzdávanie publikácie - Richtári obce Zákopčie

Dňa 30. mája 2022 bola v Obecnej knižnici v Zákopčí odovzdaná starostovi obce Jánovi Slaninákovi publikácia – Richtári obce Zákopčie od založenia obce po súčasnosť.

Súpis richtárov a obecných úradníkov obce Zákopčie zostavili Mgr. Martin Turóci, PhD. a PhDr. Pavol Holeštiak, PhD., Rsc., ktorí ju aj osobne odovzdali starostovi našej obce.

Tento súpis vychádza z výsledkov bádania aktuálnych k 20. aprílu 2022. V budúcnosti môžu byť preto prezentované údaje dopĺňané a aktualizované.

Dátum vloženia: 1. 6. 2022 8:54
Dátum poslednej aktualizácie: 1. 6. 2022 9:01