Odpočet vodomerov v obci

voda - odpočet

Severoslovenské vodárne a kanalizácie a.s. Žilina, oznamujú občanom obce Zákopčie, že od 1.12.2020 do 3.12.2020 budú zamestnanci spoločnosti vykonávať odpočet vodomerov.

Vzhľadom na mimoriadnú situáciu súvisiacu s pandémiou Covid -19 na územi SR, a aby sme predišli sociálnym kontaktom, žiadame o súčinnosť pri odpisovaní stavu vodomerov.

Prosíme občanov, ktorí majú vodomer na neprístupnom mieste, aby odpísali vodomer a stav umiestnili na viditeľné miesto (napr. nalepiť na poštovú schránku a pod.).

Ďakujeme, že nám pomôžete chrániť nielen Vás, ale i nás.

Dátum vloženia: 27. 11. 2020 10:08
Dátum poslednej aktualizácie: 27. 11. 2020 10:11