Offroad

Majstrovstvá Slovenska OFF ROAD TRIAL Dunajský Klátov 2017 - 1. miesto SOFT

Obyvateľ našej obce, Ladislav Mravec sa naplno venuje svojmu koníčku OFFROADU od roku 2012, čomu nasvedčuje aj to, že už získal niekoľko ocenení. Minulý rok sa zúčastnil všetkých závodov na Slovensku a v Čechách, kde získal titul majstra Slovenska v Offroad trial vo svojej soft triede za rok 2016. Tento rok sa umiestnil tri krát na 1. mieste a raz sa umiestnil na 2. mieste a snaží sa obhájiť titul.

K získanému titulu mu blahoželáme.

Dátum vloženia: 30. 6. 2017 9:24
Dátum poslednej aktualizácie: 3. 11. 2017 9:32