Otvorenie nového zariadenia pre seniorov

otvorenie zariadenia pre seniorov

Vážení občania,
starnutie a kvalita života počas neho sú témy, ktoré sa nás dotýkajú čím ďalej tým viac.
S pribúdajúcim vekom a predlžovaním priemernej vekovej krivky klesá kvalita života či už po fyzickej alebo psychickej stránke. V týchto životných situáciách, kedy sa samotný senior alebo jeho príbuzný rozhoduje ako ďalej, by sme radi podali pomocnú ruku a zabezpečili týmto našim občanom radostnú a plnohodnotnú starobu.

Touto cestou by sme Vás radi informovali o otváraní nového zariadenia - Zariadenia pre seniorov v srdci krásnej prírody Štiavnických vrchov, v malebnom meste Banská Štiavnica, ktorá bola zapísaná aj do Zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Otvorenie Zariadenia pre seniorov DOMOV ŽIVOTA je naplánované na 1. októbra 2019.

Naším hlavným cieľom je zabezpečiť kvalitný a plnohodnotný život v seniorskom veku. Poskytnúť našim klientom v ubytovacom zariadení odbornú a profesionálnu starostlivosť v oblasti sociálnej a ošetrovateľskej starostlivosti, v oblasti sociálneho poradenstva a záujmovej činnosti. Chceme byť našim klientom nablízku a podať pomocnú ruku pri budovaní nového a plnohodnotného domova v ťažkých životných situáciách.

Mgr. Ján Teren

riaditeľ ZpS