Rozlúčka s letom 2021

S tohtoročným letom sme sa rozlúčili veľkolepo a nádherne.

Dňa 4. septembra 2021 sa na futbalovom ihrisku u Fľašíka konalo celodenné podujatie. Rozlúčka s letom 2021, ktorého súčasťou bol aj 2. ročník Zakopeckej cezpoľnej 20-tky .

Pre deti boli pripravené zaujímavé disciplíny v skoku do diaľky, skákaní vo vreci, v hode na presnosť a pod., hry s dospelými, predvedenie hasičskej techniky, jazda na hasičskej štvorkolke, nechýbali ani atrakcie v podobe nafukovacieho hradu a šmýkľavky, mohli si pozrieť štart a vyvrcholenie Zakopeckej cezpoľnej 20-tky, vyhodnotenie víťazov.

Samozrejme nechýbali sladké odmeny pre každé dieťa, pre víťazov disciplín aj špeciálne. Nielen pre deti ale aj pre rodičov, bežcov a všetkých zúčastnených bolo pripravené bohaté občerstvenie (palacinky od starostu, čapovaná kofola, pivo, guláš...)

Keďže počasie prialo, každý kto prišiel neľutoval a prežil nádhernú rozlúčku s letom.

Veľké poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa na organizácii celého podujatia podieľali:

starostovi obce Zákopčie Jánovi Slaninákovi
predsedovi TJ Slávia Zákopčie Ing. Tomášovi Cabúkovi
COOP Jednota Čadca
MIŠMAX s.r.o Zákopčie
členom Dobrovoľných hasičských zborov Zákopčie - Ústredie a Zákopčie - Tarabov
členom TJ Slávia Zákopčie
zamestnancom Obecného úradu Zákopčie a všetkým, ktorí nezištne pomohli.

Vytvorené: 6. 9. 2021
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2021 14:08