Rozlúčka s letom - pozor zmena

plagát - Rozlúčka s letom a Zakopecká 20-tka 2021

Z dôvodu nepriaznivej predpovede počasia zmena termínu a nielen to! Rozlúčka s letom 2021 bude spojená so štartom a cieľom Zakopeckej cezpoľnej 20-tky, v novom termíne.

Obec Zákopčie, TJ Slávia Zákopčie, Dobrovoľný hasičský zbor Zákopčie – Ústredie pozývajú nielen deti v sobotu 4. septembra 2021 na Rozlúčku s letom 2021, začíname už o 10.00 hod.

Čaká na Vás deň plný zábavy a hier, štart a cieľ Zakopeckej cezpoľnej 20-tky, vyhodnotenie víťazov, predvedenie hasičskej techniky, nafukovacia šmýkľavka a nafukovací hrad.

Máme pre Vás pripravené sladké odmeny, palacinky od starostu, čapovanú kofolu, guláš za symbolickú cenu.

Podujatie bude realizované v súlade s aktuálnymi pandemickými opatreniami Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

plagát - Rozlúčka s letom a Zakopecká 20-tka 2021

Dátum vloženia: 25. 8. 2021 8:07