Slávnostné otvorenie knižnice a informačného strediska

V stredu (5.12.2018) sa v našej obci uskutočnilo slávnostné otvorenie obecnej knižnice a informačno-kultúrneho strediska.

Na toto podujatie prijali pozvanie vzácni hostia: manažér a podnikateľ JUDr. Fedor Flašík, správca farnosti Zákopčie pán farár Mgr. Ing. Karol Vallo, ktorý požehnal knižnicu, poslanec Žilinského samosprávneho kraja PaedDr. Jaroslav Velička, architekt Ing. Stanislav Mikovčák, projektanti Ing. Marián Kučerík, Milan Ščury a Ing. Radoslav Hnidka, šéfredaktor týždenníka Kysuce Ladislav Paštrnák, riaditeľka Kysuckej knižnice v Čadci PhDr. Janka Bírová, metodička Mgr. Janka Mudríková, Janka Bombalová, poslanci obecného zastupiteľstva, zamestnanci obce a OVPS Zákopčie. O príjemnú atmosféru sa postarala hudobná skupina Vrchári. Po slávnostnom otvorení a požehnaní si návštevníci mohli prezrieť priestory knižnice, expozíciu pamätnej izby a bolo pre nich pripravené občerstvenie. Súčasťou bolo aj rozsvietenie vianočného stromčeka a odovzdanie mikulášskych darčekov pre deti.

Dátum vloženia: 7. 12. 2018 12:18
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 12. 2018 12:49