Slovenská liga v behu na 60 m cez prekážky v hasičskom športe

Mladí hasiči z DHZ Zákopčie-Tarabov sa 16. marca 2019 v Banskej Bystrici zúčastnili úvodného 1. kola Slovenskej ligy v behu na 60 m cez prekážky v hasičskom športe.

V konkurencii 100 pretekárov z celého Slovenska sa najlepšie umiestnil Kristián Kubačák, ktorý v "kráľovskej" kategórii starších chlapcov obsadil vynikajúce 3. miesto. Taktiež aj ostatní pretekári nezaháľali a opäť sa im podarilo prekonať vlastné ,,osobáky" z minulého roka. Tento rok si túto disciplínu vyskúšali aj 4 nové deti, ktoré taktieť podali veľmi dobré výsledky.

Kronikárka DHZ Zákopčie Tarabov - Mgr. Gabriela Plačková

Dátum vloženia: 19. 3. 2019 8:05