Uvítanie detí 2023

Dňa 31.1.2023 sa v spoločenskej sále Požiarnej zbrojnice u Fľašíka uskutočnilo slávnostné uvítanie detí do života.

V roku 2022 sa v našej obci narodilo 16 detí, ktoré sme s veľkou radosťou medzi nami privítali. V úvode sa všetkým prítomným prihovoril starosta obce Ján Slaninák a o pekný program sa postarali deti z materskej školy a detský folklórny súbor Studnička zo Zákopčia.

Pri tejto príležitosti sa rodičia zapísali do pamätnej knihy Obce Zákopčie a prevzali od pána starostu pamätný list, vecný darček a kvietok.
Rodičom aj touto cestou prajeme veľa krásnych spoločných chvíľ, ktoré budú naplnené smiechom a radosťou ich detičiek.

.

Dátum vloženia: 1. 2. 2023 8:43