Uvítanie detí do života 2022

V našej obci sa vo štvrtok 27. januára 2022 uskutočnilo slávnostné Uvítanie detí do života. Malých občanov a ich mamičky prijal starosta obce Ján Slaninák.

Za rok 2021 pribudlo do našej obce 19 najmenších občanov.

Pri tejto príležitosti sa rodičia zapísali do Pamätnej knihy Obce Zákopčie a prevzali od pána starostu Pamätný list, vecný darček a kvietok. Kultúrnym programom spríjemnili posedenie deti z materskej školy a detský folklórny súbor Studnička.

Uvítanie prebehlo v súlade s platnými hygienickými opatreniami.

Tí rodičia, ktorí sa nezúčastnili Uvítania detí si môžu prísť vyzdvihnúť vecný darček a pamätný list na Obecný úrad v Zákopčí.

Dátum vloženia: 31. 1. 2022 10:11
Dátum poslednej aktualizácie: 31. 1. 2022 11:04