Zakopčianske Vianoce 2019

V sobotu 14. decembra 2019 sa pred Obecnou knižnicou u Fľašíka konali Zakopčianske Vianoce.

Príjemnú vianočnú atmosféru dotvárala sladká vôňa vianočných oblátok a medoviny. Svoje výrobky prišli odprezentovať žiaci zo Základnej školy Zákopčie a členovia Jednoty dôchodcov Slovenska zo Zákopčia. Členovia hasičského zboru Zákopčie – Ústredie piekli zemiakové placky, varili víno a punč. Poľovníci zo Zákopčia ponúkali pečeného diviaka a hriatô. Návštevníci si mali možnosť zakúpiť rôzne doplnky a vianočné dekorácie, hračky, cukrovinky, med, čelenky, čiapky či teplé ponožky.

Pre všetkých návštevníkov sa zdarma ponúkala vianočná kapustnica od starostu Jána Slanináka.

Dátum vloženia: 16. 12. 2019 13:19
Dátum poslednej aktualizácie: 16. 12. 2019 13:24